Keyyif.Net

Telif Hakkı Bildirimi

Telif Hakkı Politikaları

Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyoruz ve kullanıcılarımızın bize ait fikri mülkiyet haklarına saygı göstermelerini bekliyoruz.

Telif Hakkı Mülkiyeti

Bu Web Sitesindeki tüm telif hakkı, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet hakları ve Web Sitesinin bir bölümünü oluşturan tüm içerik (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Web Sitesiyle bağlantılı olanlar dahil) Baskent Gazetesi’ne aittir. Çoğu durumda, bu Web Sitesi, üçüncü taraf telif hakkı sahiplerinin izniyle grafikler, görüntüler, ses, video ve görsel materyalleri içeren multi medya kullanır. Bu haklar, telif hakkı, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet biçimlerini düzenleyen geçerli yasalar ve anlaşmalar kapsamında korunmaktadır.

Web Sitesi Kullanımı

Web Sitesine erişirken, içeriğe yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanımınız için erişmeyi, bunları görüntülemeyi ve kullanmayı kabul edersiniz. İçeriğin hiçbir kısmı, Başkent Gazetesi’nin önceden yazılı izni olmadan indirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz (diğer web sitelerine yeniden gönderme yoluyla), iletilemez, saklanamaz, satılamaz veya dağıtılamaz. Bu, kişisel, ticari olmayan ev kullanımı için Web Sitesi sayfalarının indirilmesini, kopyalanmasını ve / veya yazdırılmasını içermez.

Telif Hakkı İhlali Bildirimi

Her zaman telif hakkı sahibi tarafından Web sitemizde telif hakkıyla korunan materyallerin görüntülenmesine izin veren açık izin almaya çalışmamıza ve bu tür materyallerin Web sitemizde gösterilmesine ilişkin telif hakkı bildirimlerini eklememize rağmen, uygun atıfın yapılamayacağı durumlar veya telif hakkı hakkında bilgi ortaya çıkabilir tutucu kullanılamıyor.

Telif hakkı ile korunan yaratıcı çalışmanızın Web sitemizde izinsiz olarak yayınlandığını düşünüyorsanız, bize bir telif hakkı ihlali bildirimi göndermek isteyebilirsiniz.

Telif hakkı ihlali bildiriminiz aşağıdakileri içerecektir:

  • sizinle iletişim kurabilmemiz için bir e-posta adresi, fiziksel adres veya telefon numarası;
  • ihlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmanızın açık ve eksiksiz bir açıklaması veya birden fazla telif hakkıyla korunan çalışmanın ihlal edildiğine inanıyorsanız, bu tür çalışmaların temsili bir listesi;
  • Çalışmamızda telif hakkını ihlal ettiğine inandığınız malzememizin URL’si veya diğer tanımlayıcı konumu;
  • malzememizin şikayet edildiği şekilde kullanılmasının telif hakkı sahibi, aracısı veya yasası tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi niyetli bir inancınız olduğuna dair bir beyan;
  • yalancılığın cezası altında yapılan, yukarıdaki bilgilerin doğru olduğunu ve telif hakkı sahibi olduğunuzu veya telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuzu bildiren bir beyan;
    ve
  • telif hakkı sahibinin veya telif hakkı sahibinin yetkili bir temsilcisinin fiziksel veya elektronik imzası. Bu gereksinimi karşılamak için bildiriminizin altına tam yasal adınızı yazabilirsiniz.

Lütfen yukarıdaki bilgileri bize e-posta ile gönderin: baskentgazetesi@gmail.com. Telif hakkı ihlali bildiriminizin incelenmesinin tamamlanması 7 iş günü sürebilir, bu yüzden lütfen sabırlı olun.

Ayrıca, sitede belirtilmemişse, orijinal kaynaklar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Bu Politikadaki Değişiklikler

Bu Telif Hakkı Politikasını zaman zaman değiştirme veya güncelleme hakkımız saklıdır.

Bize Ulaşın

Bu Telif Hakkı Politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen baskentgazetesi@gmail.com iletişime geçiniz.