Keyyif.Net

Evde Kullanabileceğiniz Pratik Bilgiler

28.06.2020
122
Evde Kullanabileceğiniz Pratik Bilgiler

Hem kuru, hem de taze mor, pembe, beyaz halleriyle evleri süsleyen lavantalar hoş koku verdiği gibi böcekleri de odalardan uzak tutar.

Eğer oturma odanda veya salonunda nasıl değerlendireceğini bilemediğin geniş bir duvar nişi varsa, bu alanı keyifli ve konforlu bir okuma köşesine dönüştürmeyi deneyebilirsin.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Armut (@armutcom)'in paylaştığı bir gönderi ()

Farklı boy ve desenlerdeki sepetler evin her odasında farklı amaçlarda kullanılmak için harika dekorasyon parçaları!

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Armut (@armutcom)'in paylaştığı bir gönderi ()

Devasa bir portmanto koyarak antreyi daraltmaya hiç gerek yok. Kapaksız tasarımları tercih ederek modern bir hava yakalamaya ne dersin? .

Neden mi doğal ahşap tercih etmelisin? Elbette bunun tek bir sebebi yok ama cam, metal ve lamine ahşaplar parmak izleri ve lekeleri gizlemekte başarısızdır. Doğal ahşap çeşitleri hem dayanıklıdır hem de temizlenmeleri oldukça kolaydır.

Neden duş içinde niş kullanmak harika bir fikir? Öncelikle seni zaten küçük bir alan olan duşa ekstra depolama ünitesi eklemekten kurtarmak için ideal. Ayrıca dümdüz banyo duvarlarına da hareket katacağından emin olabilirsin

Mutfağında göz yormayacak bir hareketlilik peşindeysen bu ocak arkası seramik uygulama tam senlik! 

Mermeri ev dekorunun bir parçası haline getirmek, minimal tasarımların içinde estetiği yakalamak için ideal bir tercih olabilir

Modern salon dekorasyonuna etnik desenler ekleyerek sofistike ve renkli bir stil yakalayabilirsin

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.