Keyyif.Net

” Elvis ve Priscilla Presley’in Gerçek Hikayesi

19.01.2020
113
” Elvis ve Priscilla Presley’in Gerçek Hikayesi

© Bettmann / Getty Images   © Bettmann / Getty Images  
Elvis ve Priscilla ilk tanıştığı zamanlar, Priscilla 24 yaşındaydı ve ailesi ilişkilerine çekinceli bakıyordu. ama Priscilla sevgi ve asi oldu ve hiçbir şey iken, sadece 14 yaşında ve hiç kimse Kralı olmaktan tut olabilir Rock’n Roll. 
Elvis için yaş farkı hiç sorun değildi: Priscilla’i ideal bir eş haline getirmesi için iyi bir şanstı. 
Elvis Presley (1935 – 1977) being fed a mouthful of wedding cake by his bride Priscilla Beaulieu at the Aladdin Hotel, Las Vegas. (Photo by Keystone/Getty Images)
Elvis ve Priscilla 1959’da Almanya’da bir araya geldi . Elvis, ABD Ordusu tarafından oraya gönderildi ve daha sonra hizmet etti ve Priscilla’in ailesi ülkeye geldi, çünkü babası Hava Kuvvetleri tarafından buraya transfer edildi.Birisi Priscilla’i Elvis’i evinde ziyaret etmeye davet etti ve mutlu bir şekilde anlaştı. Şarkıcının dikkatini çekti ve 9. sınıf öğrencisi olduğunu itiraf etmesine rağmen özellikle onun için birkaç şarkı çaldı.“Elvis’in dikkatimi çekmeye çalıştığını gördüm. Ne kadar az tepki gösterdiğimi, sadece benim için şarkı söylemeye başladığını fark ettim. Elvis Presley’in beni etkilemeye çalıştığına inanamadım. ”Diye 
hatırlıyor Priscilla.Priscilla , Elvis’in onu geri arayacağına inanmadı ve ilk randevularının sonuncusu olacağından emindi. Ama onu geri aradı. Birkaç gün sonra Priscilla’in ailesi, kızlarının ezilmesinin bizzat yerine getirilmesi gerektiğinde ısrar etti. Priscilla 
, Elvis’in babasının sevdiği üniformasıyla giyinmiş olduğunu hatırlar . 
Erkekler uzun bir konuşma yaptılar ve sonunda Priscilla’in ebeveynleri Elvis tarafından o kadar büyülenmişti ki, 2’sinin birbirini görmeye devam etmesine izin verdiler.
(Original Caption) Las Vegas, Nev..Entertainer, Elvis Presley sits cheek to cheek wit his bride, the former Priscilla Ann Beaulieu, following their wedding May 1, 1967.
Priscilla, okuldaki çocuklardan çok fazla görünüş alan çok güzel bir genç kızdı. 
Bir zamanlar, okuldaki ilan panosundan dar kazak giyen bir fotoğrafının çalındığını 
hatırlıyor . Priscilla’in genç yaşı, Elvis’le birlikte halk arasında birlikte görünmemeleri gerekiyordu, ancak ikisi birbirlerini görmeye devam ettiler.
Elvis, Priscilla’in deneyimsiz ve genç olduğunu ve yaş aralığının onun için bir sorun olmadığını beğendi. Kendisi için mükemmel karıyı şekillendirme şansı olarak gördü. 
Bir keresinde arkadaşına şunları söyledi : “Onu istediğim şekilde eğitebileceğim kadar genç.”
Priscilla , Elvis’in mükemmel bir kadın fikrini ve Priscilla’i birine dönüştürme arzusunu paylaştığını hatırlar . “Ruh halinin sakin ve huzurlu olduğu gecelerde, ideal kadını tarif eder ve bana bu görüntüye ne kadar mükemmel uyduğumu söylerdi. Mavi gözlü yumuşak konuşulan esmerleri severdi. Beni kendi görüş ve tercihlerine dönüştürmek istedi. 
Sadakat onun için çok önemliydi, özellikle kadının tarafında. ”
© Bettmann / Getty Images  

Evlilik ve aile hayatı

1960 yılında Elvis Almanya’dan ayrılırken Priscilla ve ailesi kaldı. İkili, ABD’ye gelmesini istediğinde ara sıra birbirini görecekti ve bu nihayet evlenmeden önce birkaç yıl devam etti. Priscilla , o yılları Elvis’in seyrek çağrılarını bekleyeceği ve bir sonraki toplantılarının günlerini sayacağı bir “askıya alınmış animasyon” olarak hatırlıyor . Ayrıca , diğer kadınlarla olan aşk ilişkileri hakkında, yandaki kızdan ünlülere kadar birçok dedikodu duydu .

Elvis 1966’da evlenme teklif etti ve 2 Mayıs 1967’de Las Vegas’ta evlendi. Elvis evlenmeye zorlandığını hissetti, çünkü eğer olmadıysa gerçekleşebilecek potansiyel bir skandaldan korkuyordu. O  devam etti tamamen kendi beklentilerini karşılamak için eşi değiştirmek için. Daha sonra kendini “Elvis’in yaşayan bebeği” olarak adlandıran Priscilla, dişlerine porselen kapaklar koydu, duruşunu geliştirdi, saçlarını siyaha boyadı ve Kralın görüntüsüne uyacak şekilde bir kabarıklığa koydu.

1 Şubat 1968’de Priscilla, kızları Lisa Marie’yi doğurdu. Priscilla bir anne olduktan sonra Elvis’in ona olan ilgisini kaybettiğini hissetti . Sadece onların evlenmeden önce olduğu gibi, o  tuttu başka kadınlarla aşk ilişkileri olan ve Priscilla aşk mektupları kocasına hitaben bulma tuttu. Zaman geçtikçe, buna katlanmak istemediğini ve sadece evde onu beklediğini fark etti.“Hayatım onun hayatıydı. Mutlu olmalıydı.Sorunlarım ikincildi. Büyümekistiyorum. 
Bir şeyler yapmak istiyorum, ” dedi röportajlarından birinde. Kocasının beklentilerini karşılama baskısından bıktı. O itiraf o makyaj olmadan gözlerinin önüne çıktı asla ve onun önünde giyindim asla: “O, sonucu görmek istedi.
© Magma Ajansı / Getty Images  
1972’de Priscilla Elvis’e onu terk ettiğini söyledi ve kısa süre sonra ikisi boşandı ve kızlarının velayetini paylaştı. Tek tek Priscilla çiçek açıp sonunda kendi hayatının kontrolünü ele geçirmeye çalışırken, Elvis reçeteli ilaçlara bağımlı hale geldi ve finansal zorluklar yaşıyordu. O  vardı Priscilla ile yaptığı evliliğinden sonra birkaç aşk ilişkisi ve zencefil Alden önerdi.Ancak evlilikleri böyle olmadı. 16 Ağustos 1977’de Elvis ölü bulundu . 
Onun Elvisi gitmişti öğrenince 42. Priscilla harap oldu, ve o sadece inanamadı.
O ümit etmişti. Elvis, kamu gözünden gizlemek için bir hastaneye kontrol bir süre yalnız kalmak ve daha sonra geri gelip etmiş olurdu. “Şok ediciydi. Dünya gibi, sadece bir milyon kat daha fazla, ”diye itiraf etti .
Boşanma ve gergin evliliğe rağmen, Priscilla ve Elvis yakın kaldılar. 
hatırlar onun endişeleri paylaşmak için onu aramak için kullanılan ve nasıl o her çağrıyı bağrına nasıl. Boşanmadan sonra Priscilla kariyerine oyuncu ve iş kadını olarak başladı. 
Bir daha asla evlenmedi, ancak oğlu Navarone’yi doğurduğu uzun bir ilişkisi vardı.
açtı o ve Elvis bir aile olarak birlikte yaşadığı evi satan olmadan ödeme vergi ve faturaları fırsatına sahip diye turistlere Graceland evi. Graceland gelmiştir haline Beyaz Saray’dan sonra ABD’de ikinci en çok ziyaret edilen ev. Priscilla sadakatle, hayatta eski kocası iyi anıları tutar onun müziğine ayrılmış olaylarda yer alır ve yine çağırır onu “hayatının aşkı”. https://brightside.me/wonder-people/shes-young-enough-that-i-can-train-her-any-way-i-want-the-true-story-of-elvis-and-priscilla-presley-794924/

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.