Keyyif.Net

2019 Yılında Vizyona Girmiş En Güzel Yerli Filmler

12.12.2019
97
2019 Yılında Vizyona Girmiş En Güzel Yerli Filmler
Cep Herkülü-Naim Süleymanoğlu: 3 Kez Olimpiyat Altın madalyasının sahibi olan Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesinin anlatıldığı filmde, 1977 yılındaki Bulgaristan günlerinden 1988 yılında düzenlenen Seul Olimpiyat oyunlarına kadar olan süreci anlatmaktadır. Milli sporcunun sadece sportif başarıları değil, aynı zamanda Bulgaristan’da kendisinin, ailesinin ve Türk halklarının çektikleri zulmü de duygusu yoğun şekilde beyaz perdeye yansıtmaktadır.
Mucize Aşk 2: İlk filmde köyde büyük sıkıntılar yaşayan  Aziz ve Mızgin çifti, köydeki öğretmenin de desteği ile Batı’ya göç eder. Gittikleri yerde Aziz ve Mızgin için yaşamak hiç kolay olmayacaktır. Ön yargıların eksik olmadığı dünyada ezilen, hor görülen ve zülmedilen Aziz, eşine deliler gibi aşıktır ve onun için kendisinde bulunan kusurları, engelleri ortadan kaldırmak için azimle mücadele edecektir. Kimi zaman eğleneceğimiz kimi zamanda da göz yaşlarımıza engel olamayacağımız harika bir Mahsun Kırmızıgül filmi…
Aykut Enişte: yalnızlıktan şikayet eden ve aile özlemi çeken Aykut’un hikayesini anlatmaktadır. Sevgilisi Nurhan ile evlilik planı yapan Aykut’un dükkanı, düğüne bir hafta kala soyulur. Bu soygun Aykut’un hayatında birçok şeyi değiştirecek ve başına birçok olayın gelmesine neden olacaktır.
Börü: 2019 yılının en iyi yerli filmleri arasında gösterilen yapımda, ülkemizin yakın tarihinde meydana gelen 15 Temmuz Darbe Girişimi işlenmektedir. Hain darbe girişiminde yaşananları her yönüyle sinema sevenlere aktaran 2019 yapımlı Türk filmi ..
Recep İvedik 6: Recep İvedik, serinin 6. filminde kapıya gelen postacının verdiği bir davetiye sonrasında çok heyecanlanır. Davetiye, Konya’da düzenlenen Kuru Fasülye festivalinden gelmiştir. Hazırlıkları yapan Recep İvedik, hiç vakit kaybetmeden en yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alıp bir an önce Konya’ya girmek ister. Ancak hiçbir şey planladıkları gibi gitmez. Seyahat acentesinin hatası sonucu Recep ve Nurullah kendilerini Konya yerine Kenya’da bulurlar. İki kafadar hiç bilmedikleri topraklarda heyecan dolu bir maceraya başlar.
Türk İşi Dondurma:Çanakkale savaşı sırasında Avustralya’da yaşayan iki Türk gencin, ülkeleri için verdikleri büyük mücadelesi anlatılmaktadır. Geçimini devecilik ve dondurma satarak sağlayan bu iki genç ,1915 yılında memleketlerinde savaş çıktığını öğrenince, Çanakkale’ye cepheye gitmek ister ancak izin verilmez. Avustralya’da Türklere karşı yapılan propagandayı gören gençler, ülkelerinden veremedikleri mücadeleyi Avustralya’da verirler.
Bir Aşk İki Hayat: Bir Ask İki Hayat filminde, basit bir konu hakkında yaptığı tercihlerle farklı yönlere savrulan bir adamın hikayesini konu ediyor. Romantik ve Dram türünde

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.