Keyyif.Net

Hapşırma şekliniz hakkınızda neler Söylüyor?

26.07.2020
151
Hapşırma şekliniz hakkınızda neler Söylüyor?

Hapşırma söz konusu olduğunda kültürümüze gömülü olan sosyal kurallar vardır . Şangay’daki tamamen kabul edilebilir bir hapşırma, insanların İngiltere’de size bakmasına neden olacaktır. Bir  rapor , hapşırma söz konusu olduğunda insanların kendi kurallarına sahip olduklarını ve sizinle ilgili birçok şeyi açığa çıkarabileceklerini gösterdi.

Bu insanlar hapşırmayı çok keyifli buluyor. Genellikle yüksek ve pozitiftirler ve hemen hemen her durumda hapşırmaya aldırmazlar. Bu insanlar aynı zamanda iddialı ve kendinden eminler ve sosyal bağlamlarda kendilerini rahat hissediyorlar.

Mousey hapşırıcılar hapşırırken utangaçtır ve genellikle burunlarını gizli bir şekilde üfler. Gürültü yapmamaya ya da minimumda tutmaya çalışıyorlar. Bu kişi utangaç olarak kabul edilir  , ancak iyi tavırları vardır ve neyin sosyal olarak kabul edilebilir olup olmadığının farkındadır. Bu insanlar genellikle sosyal muhakemeye de daha duyarlıdır.

Bu tür hapşırıcılar bunu tekrar tekrar ve çok coşkulu bir şekilde yaparlar ve ayrıca fiziksel olarak gerekenden daha fazlasını yaparlar. Birçok insan sosyal olarak kabul edilebilir bulmuyor ve kötü sağlık ve hastalıkla ilişkilendirmiyor.

kaynak:https://brightside.me/inspiration-psychology/what-the-way-you-sneeze-reveals-about-you-798107/

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.