Keyyif.Net

Bir Kişinin Sizi Sevdiğini Gösteren İşaretler

06.07.2020
116
Bir Kişinin Sizi Sevdiğini Gösteren İşaretler

1. Bir kişi, ikiniz arasında fiziksel olarak bulunan tüm nesneleri kaldırmaya çalışırsa, sizden hoşlanıyor demektir.

Sevdiğimiz biriyle iletişim kurduğumuzda, aramızdaki  tüm fiziksel engelleri kaldırmaya 
çalışırız . Ve tam tersi çalışıyor. Bu durumda, bariyerler kupalar, tabaklar, çantalar ve yastıklar gibi farklı nesneler anlamına gelebilir.Örneğin, bir kişi camınızı ikinizin arasına koyarsa, muhtemelen ilişkinizde romantizm veya arkadaşlık yoktur. 
Ya da, bir kadın bir erkekle konuşurken çantasını önünde tutarsa, büyük olasılıkla ona daha fazla yaklaşmayacaktır.

2. Kişisel alan herkes için kutsaldır. Ve bize yaklaşan insanlar bizim tarafımızdan sevilmek istiyor.

Bilinçaltı olarak, insanlar sevdikleri insanlara fiziksel olarak daha yakın olmak ve sevmediklerinden uzak durmak isterler. Bu davranış modeli, kişisel bölgemizi, şafak vakti insanlar için yaygın olan “yırtıcı hayvanlardan” koruma dürtüsüyle bağlantılıdır.

İşaretler kişi doğru başını eğerek veya bunları yüz vücudu hareket etme gibi bu kişi, konuştuğunuz kişiye kayıtsız olmadığını göstermektedir.

Birisiyle konuşurken bu kişinin ayaklarına bakın. İşaret ettikleri yön çok açığa çıkabilir.

Beden dili söz konusu olduğunda, kesin işaretlerden biri , ayakların işaret ettiği yöndür. Bir kişi başka biriyle konuşuyorsa, ancak ayakları size işaret ediyorsa, bilinçaltında dikkatinizi çekmek istiyorlar. Bu işaretin genellikle önce ortaya çıkması ilginçtir – ilk önce bir kişi ayaklarını sevdiği kişiye doğru hareket ettirir ve ancak o zaman diğer tüm sempati belirtilerini gösterir.

Yakınınızdaki biri sırtını abartılı bir şekilde düz tutarken oturur veya ayakta durursa, bu kişi dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir.

Erkekler sevdikleri bir kadınla konuşurken, bilinçaltında sırtlarını düz tutma,  hatta sırtlarını biraz eğme eğilimindedirler  . Bu şekilde, bir kişi tüm güçlü özelliklerini gösterir ve biraz daha uzun olur. Ama ilk bakışta, kendilerini senden uzaklaştırmaya çalışıyor gibi görünebilir.https://brightside.me/inspiration-psychology/9-signs-a-person-likes-you-even-if-you-dont-think-so-797690/

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.